• Юридичні послуги

  Звернувшись за юридичною допомогою до Юридичної фірми «Горецький і Партнери» Ви отримаєте професійну правову допомогу по тим проблемам у галузі права, які Вас цікавлять:

  Адвокати  Юридичної фірми «Горецький і Партнери» здійснюють також правове забезпечення діяльності некомерційних організацій, у тому числі закладів культури, політичних партій, громадських рухів, надають юридичну підтримку державним органам та органам місцевого самоврядування.

  Крім того, надаються послуги фізичним особам з питань цивільного, трудового, сімейного, адміністративного права і тд.

  Тісна співпраця з великими інвестиційними інститутами дозволяє забезпечити всі типи емісій цінних паперів, а робота з професійними оцінювачами, проводити швидку і комплексну оцінку будь-яких активів підприємств. Постійна взаємодія з аудиторами і нотаріусами дає можливість комплексно вирішити в установленому законом порядку будь-яке завдання, поставлене довірителем.

  Юридичні послуги, що надаються  Юридичною фірмою ” Горецький і Партнери”, охоплюють практично всі правові питання виникають у повсякденній діяльності як звичайних громадян так і підприємств, організацій, установ.

  Юридичні послуги зі складання процесуальних документів включають, але не вичерпують, таке:

  Юридичні послуги – представництво в суді (захист у суді) полягає в участі адвоката (юриста) в судових засіданнях, які ініціював як сам клієнт так і його опоненти.

  Юридичні послуги з представництва в суді включать, але не вичерпують, таке:

  Представництво в суді фахівцями нашої Юридичної фірми (адвокатами, юристами) здійснюється за наступними категоріями юридичних суперечок (перелік не є вичерпним), але не вичерпують, таке:

  Представництво в суді складається з складання позовної заяви (складання позову), представництва в судовому засіданні, складання апеляційної скарги (складання апеляції), представництво в апеляційному суді.

  Також, Юридична фірма «Горецький і Партнери» здійснює юридичні послуги з представництва у виконавчій службі щодо виконання рішень суду, в які входить написання заяви у виконавчу службу, подача виконавчих документів, написання скарги на дії виконавців, контроль за виконанням рішень суду.

  Фахівці нашої Юридичної фірми «Горецький і Партнери» мають великий досвід практичної роботи в галузі надання юридичних послуг населенню та підприємствам.

  Сподіваємося, що співпраця з нами принесе Вам успіх!