• Господарські спори

  Юридична фірма «Горецький і Партнери» надасть юридичну допомогу в наступних напрямках:

  Крім безпосереднього представництва інтересів у господарських спорах в судах, надамо кваліфіковану допомогу в будь-якому питанні господарської діяльності.

  Послуги з врегулювання господарських спорів, що надаються адвокатами, юристами Юридичної фірми «Горецький і Партнери»:

  Метою будь-якої господарської діяльності є отримання прибутку. Позитивним результатом господарського спору є такий результат, який економічно вигідний нашому Клієнту, а саме такого результату й досягне наша команда.

  БАНКРУТСТВО, ЛІКВІДАЦІЯ

  Банкрутство – це сфера юриспруденції, яка регулює питання неплатоспроможності, тобто неможливість суб’єкта господарювання виконати грошові зобов’язання перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі та податках, і питання банкрутства, тобто порядку визнання господарським судом неможливості боржника відновити свою платоспроможність і виконати вимоги кредиторів шляхом процедури ліквідації.

  У даній сфері наша Юридична фірма «Горецький і Партнери» може вирішити такі питання:

  • юридична консультація з питань банкрутства;
  • порушення процедури банкрутства зі сторони суб’єкта господарювання або його боржників;
  • правова допомога при проведенні процедури банкрутства;
  • проведення процедури ліквідації;
  • послуги юриста при проведенні санації;
  • списання кредитів, послуги арбітражного керуючого;
  • звільнення від боргів та банкрутства;
  • правові послуги зі стягнення заборгованостей з суб’єкта господарювання, який знаходиться в процесі банкрутства;
  • захист інтересів сторін у суді.

  Юридична фірма «Горецький і Партнери» надає повний перелік юридичних послуг, пов’язаних з процедурою банкрутства: ініціювання банкрутства, стягнення дебіторської заборгованості, представництво на зборах кредиторів, а також у суді.

  Якщо Вам передує банкрутство підприємства – звертайтеся в Юридичну фірму “Горецький і Партнери”. Ми максимально якісно та ефективно представимо Ваші інтереси.

  СТРАХОВІ СПОРИ

  ” Страхування- це парашут, якщо у Вас його немає в потрібний момент, більше він Вам не знадобиться.”

  Смільян Морі 

  Сьогодні дуже поширена діяльність страхових компаній, а послуги, які вони надають є необхідними у повсякденному житті. Проте, іноді трапляється так, що навіть у застрахованих осіб виникають проблеми, які з часом переростають в страхові спори.  В таких спорах практично неможливо обійтись без кваліфікованої правової допомоги, що обумовлено специфікою страхових відносин та їх складністю.

  Наприклад, не кожний користувач послуг страхових компаній обізнаний із випадками, коли навіть при наявності страхового полісу ОСЦПВ, при настанні ДТП, що сталася з його вини, він все одно буде зобов’язаний відшкодувати шкоду, завдану пошкодженому транспортному засобу, майну, здоров’ю або життю особи.

  Тривалий час юристи нашої фірми здійснюють представництво інтересів як фізичних осіб, юридичних осіб як страхувальників, а також представництво інтересів провідних страхових компаній України.

  Всебічний досвід в галузі страхового права дає нам можливість вирішувати страхові спори на користь наших клієнтів швидко та результативно.

  СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

  Юридична фірма «Горецький і Партнери» надає повний спектр послуг, пов’язаних із стягненням боргів.

  Практика показує, що наша допомога дозволяє домогтися успішного результату в переважній більшості випадків. Ми надаємо кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії – від підготовки та участі в судовому розгляді до виконавчого провадження:

  • Успішного стягнення боргів, у тому числі й отримання інформації.
  • Правова експертиза документів, що доводять право на стягнення боргу, з метою визначення правильності їх оформлення і ступеня юридичної чистоти.
  • Представлення інтересів клієнта в будь-яких Державних і приватних організаціях, діяльність яких пов’язана із стягненням заборгованості, в тому числі органах Державної виконавчої служби.
  • Супровождення процесу виконання судового рішення про стягнення заборгованості, аж до досягнення результату.
  • Подання позовної заяви до господарського суду;
  • Підготовка та подача заяви про порушення виконавчого провадження до відповідної виконавчої служби.

  Своєчасне звернення до професійного юриста, адвоката забезпечує Вам безліч переваг, у тому числі тимчасового характеру. Будь-які фінансові претензії до боржника обмежені строком позовної давності, тому не варто зволікати із поданням до суду  відповідним позовом.

  Кваліфіковані юристи, адвокати зроблять все можливе для повного досягнення стягнення заборгованості, забезпечать дотримання Ваших законних інтересів, допоможуть вибрати оптимальний спосіб вирішення проблеми.