• Третейський суд, МКАС

  Фахівці юридичної фірми «Горецький і Партнери» є суддями третейського суду. При укладання контрактів (договорів) наші клієнти дуже часто передбачають «третейське застереження», згідно з якою всі суперечки за контрактом (договором) у майбутньому повинні розглядатися у відповідному третейському суді.

  Третейські суди функціонують згідно з прийнятим у травні 2004 р Закону України «Про третейські суди» і виконують функції арбітражу.

  Законодавство України визначає третейські суди як компетентні органи для вирішення спорів, що виникають із цивільних та господарських правовідносин.

  Основні принципи діяльності третейських судів:

  Юридична фірма «Горецький і Партнери» надасть представництво інтересів в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

  Юридична фірма «Горецький і Партнери» має позитивний досвід з представлення інтересів клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України, а також визнання та виконання арбітражних рішень за кордоном.

  Нинішні господарські відносини диктують клієнтам свої умови і пропонують все більш складні виклики. Досить часто господарюючі суб’єкти, які мають відносини з іноземними контрагентами, вказують у своїх контрактах – договорах так звану «арбітражне застереження», за наявності якої суперечки між цими учасниками господарських відносин підлягають розгляду в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

  Наші фахівці допоможуть Вам: