• Кримінально-правова практика

    Юридична фірма «Горецький і Партнери» здійснює кваліфікований захист своїх клієнтів у кримінальних провадженнях, забезпечує охорону прав, свобод та законних інтересів клієнтів, які є учасниками кримінального провадження, а також забезпечує неупереджене розслідування та судовий розгляд, щоб жоден невинуватий не був підданий необгрунтованому процесуальному примусу, не був обвинувачений або засуджений всупереч належним правовим процедурам.

    Ми володіємо ефективними методами захисту підозрюваних та обвинувачених, а також сприяємо потерпілим у питаннях щодо притягнення винних до відповідальності. Враховуючи, що кожен випадок в кримінальному праві унікальний, ми розробимо стратегію та тактику дій, з урахуванням всіх обставин справи та знайдемо найбільш оптимальний варіант захисту кожного Клієнта.

    У галузі кримінального та кримінально-процесуального права послуги адвоката
    надаються за наступними напрямами:

    Довіртесь професіоналам! Ми гарантуємо Вам надання професійної юридичної допомоги на будь-якій стадії кримінального процесу, з використанням всіх передбачених законодавством дій, спрямованих на захист Ваших прав та інтересів.