Про нас

Юридична допомога
для наших клієнтів

Горецький і партнери

Юридична фірма «Горецький і Партнери» — це команда висококваліфікованих юристів та адвокатів-знавців своєї справи, яка стабільно працює у сфері юриспруденції та динамічно розвивається.

МІСІЯ

 • Залишіть час для життя, а Ваші проблеми вирішить ЮФ «Горецький і Партнери»!
 • Ми надаємо широкий спектр послуг у різних сферах діяльності. Результат нашої роботи завжди перевершує очікування клієнта.
 • Ми цінуємо Ваш час і досягаємо максимальних результатів!

ЦІННОСТІ

Ми завжди прагнемо до максимального результату й досконалості, ефективно використовуємо гнучкість мислення, звертаємо увагу на деталі, щоб Ви могли отримати відмінний результат за розумну ціну.

ЯКІСТЬ

Ми забезпечуємо високий рівень надання послуг як щодо якості, так і щодо строків виконання доручень наших клієнтів, орієнтуючись на їхні потреби в кожному конкретному випадку і забезпечуючи їхні інтереси на кілька кроків уперед.

ЮФ «Горецький і Партнери» пропонує:

 • Не лише конкретні послуги, але й весь комплекс послуг на найбільш вигідних умовах.
 • Інформаційно-правові бази, які регулярно оновлюються і дозволяють бути в курсі останніх змін законодавства та правової практики.
 • Представляє інтереси як невеликих організацій та приватних осіб, так і великих підприємств, а також співпрацює з представниками державних структур.
 • Практикує систему знижок.

Чому клієнти обирають саме нашу юридичну фірму?

 • На це запитання Ви знайдете відповідь, звернувшись в ЮФ «Горецький і Партнери».
 • Ми цінуємо своїх клієнтів, тому нам довіряють найкращі!
Понад 10

Понад 10

Років досвіду

Понад 20

Понад 20

Спеціалістів сфери

99%

99%

Виграних справ

00

справ

00%

успішних справ

00

нагород

00%

якості сервісу

Наші нагороди

- ТОВ «ТГ «Промтехсервіс»

Дякую за якісно надані юридичні послуги. Індивідуальний підхід до клієнта, креативність рішень, професіоналізм і сумлінне виконання завдань дозволяють своєчасно отримати результат, на який розраховуєш. Ми дуже раді, що ЮФ «Горецький і партнери» є нашим партнером з юридичного обслуговування, з яким нам завжди приємно та легко співпрацювати.

- - ТОВ «ТГ «Промтехсервіс»

Директор Гирич М.П.
- АТ «Страхова група «ТАС»

«Страхова група «ТАС» висловлює вдячність ЮФ «Горецький і Партнери» за взаємовигідну співпрацю, своєчасність, оперативність та відповідальність у процесі виконання поставлених завдань. Впевнений, що сумлінна співпраця між нашими компаніями сприятиме подальшому розвитку бізнесу.

- - АТ «Страхова група «ТАС»

Голова правління Царук П.В.
- АТ «Універсал Банк»

ЮФ «Горецький і Партнери» зарекомендувала себе як надійний партнер. Адвокати неодноразово надавали оперативну та професійну правову допомогу. Кожен співробітник фірми креативно і відповідально підходить до вирішення поставлених завдань та виявляє кваліфіковану підготовку. З впевненістю можу сказати, що ЮФ «Горецький і Партнери» можна довірити вирішення будь-яких проблем і бути впевненим, що поставлені завдання будуть виконані.

- - АТ «Універсал Банк»

- ТОВ «Науково-дослідний центр «Нафтохім»

Протягом кількох років ми звертаємося за юридичною допомогою до ЮФ «Горецький і партнери, завжди отримуємо кваліфіковані та оперативні відповіді. Гнучкий підхід і відповідальність команди ЮФ «Горецький і партнери» допомогли нам мінімізувати ризики роботи та вдосконалили правове забезпечення діяльності фірми. Безперечно, ми можемо рекомендувати команду ЮФ «Горецький і партнери», тому що вони мають індивідуальний підхід до кожного клієнта, вміють швидко орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, оперативно вирішують поставлені завдання, а також показують високий рівень компетентності у своїй справі.

- - ТОВ «Науково-дослідний центр «Нафтохім»

Директор Халявко К.П.
- ТОВ «Компанія Севеко»

ТОВ «Компанія Севеко» висловлює щиру подяку ЮФ «Горецький і партнери». Ми неодноразово зверталися до фахівців ЮФ «Горецький і партнери» за юридичною консультацією та залишилися в захваті від комунікабельності, професіоналізму і зацікавленості в хорошому результаті співробітників. Бажаємо Вам успіхів і сподіваємося на подальшу співпрацю.

- - ТОВ «Компанія Севеко»

Директор Костенко С.М.
Горецький і Партнери

Наша команда

Олег Горецький

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, МЕДІАТОР

Практики

 • Адміністративна практика
 • Господарська практика
 • Медіація

Едуард Шевченко

СТАРШИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК

Практики

 • Господарська практика

Олександр Момот

ПАРТНЕР

Практики

 • Господарська практика

Мар’яна Горецька

КЕРІВНИК КОРПОРАТИВНОЇ ПРАКТИКИ, АДВОКАТ

Практики

 • Адміністративна практика
 • Корпоративна практика